Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslušnost


ObrazekSložené zkoušky: ZOP, ZZO, ZPU-1, BH

(i s rádobypaniččinými trapnými komentáři)

Poslušnost

Poslušnost chodil cvičit Jonda s rádobypaničkou od dubna 2007 na cvičák v Praze-Suchdole. Kupodivu rádobypanička přemohla počáteční odpor, který pramení z jejích předešlých zkušeností. Asi jí jako malou nevycukali pořádně na ostnáči, nebo jí dokonce ani nemotivovali přátelským zabrněním elektriky. Každopádně těchto praktik se v Suchdole rozhodně nedočkáte, ale i přes to je to oba na cvičáku bavilo.:-)
Jonda sice vypadá na poslušnosti děsně ftipně a samozřejmě se i tak projevuje, má prostě svoje pojetí cviků a rádobypanička mu musela postupně vsugerovat, že i ta přesnost je někdy potřeba, ikdyž mu zrovna v hlavince neleží, narozdíl od rychlosti,.. Jestli ono mu vůbec něco v tý špendlíkový hlavince leží... Ale nedělá vše špatně, to zas ne, třeba propadávání žebříkem, v tom je on zase expert. V říjnu 2007 jsme dezertovali na cvičiště ZKO Jižní Město , které má nespornou výhodu ve vzdálenosti od našeho bydliště a v možnosti skládat zkoušky na "domácí půdě" a též v možnosti samostatného tréninku pro členy.

Stopy

Se stopami je na tom Jonda velmi dobře, zvlášť když se jedná o stopu háravky. Tohle tvrzení musim trochu upravit, koncem září jsme totiž začli opravdu stopovat, Joníka to ohromně baví a i mu to docela jde!

Obrany

Obrany bohužel Jonášek navážno nedělá, protože by zlikvidoval nebo zastrašil všechny figuranty a proto nemůže ani skládat zkoušky dle íííípo, ve kterých by vynikla nejlíp jeho nechuť do práce. I když od doby změny našeho působení na ZKO Jižní Město, jsme se začali zapojovat do kruhovky, Jonášek se může fzteknout a k naší značné nelibosti jde se strašlivým ultrazvukovým řevem především po rukách figuranta, ne po kořisti- kůži, kterou před ním mává. I když se trochu zlepšuje, nevím, nevím, jestli někdy dojde v chápání tak daleko, že se nejdená o boj na život a na figurantovu smrt, či o plný zákus do lidského masa... :)